I Gminny Konkurs Czytelniczy 2007

10 maja odbył się w naszej szkole zapowiadany konkurs czytelniczy: „Jeżycjada Małgorzaty Musierowicz„. Do udziału zgłosiło się 18 drużyn: 9 z gimnazjów i 9 ze szkół podstawowych. Wszystkie wzięły udział w I etapie konkursu, natomiast do II etapu przeszło 8 drużyn, które najlepiej poradziły sobie z testem. Największą ilość punktów w kategorii szkół podstawowych uzyskały dwie drużyny z SP w Trepczy, zajmując 1 i 2 miejsce. Na trzeciej pozycji znalazła się załoga z SP w Kostarowcach, natomiast drużyny z SP w Bukowsku i SP w Kostarowcach uzyskały wyróżnienie. Wśród szkół gimnazjalnych na 1 miejscu również znalazł się zespół z Trepczy, natomiast 2 i 3 miejsce zdobyły drużyny z Gimnazjum w Strachocinie. Zespoły, które przeszły do drugiego etapu, zostały nagrodzone książkami bądź nagrodami rzeczowymi. Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom serdecznie gratulujemy, życzymy wielu miłych chwil z książką i zapraszamy na kolejny konkurs czytelniczy w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorki: Joanna Lewicka i Bożena Zarzyka