Menu Zamknij

Szkoła Promująca Zdrowie

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Przez kolejne 5 lat będziemy realizować Europejski Program Szkoły dla Zdrowia w Europie. Zgodnie z procedurą nadawania Certyfikatu, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, przyznał prestiżowe wyróżnienia kolejnym 38 placówkom należącym do sieci Szkół Promujących Zdrowie w Polsce. Nasza szkoła również znalazła się w tym gronie. Ze względu na pandemię uroczyste wręczenie certyfikatów w Warszawie nie odbyło się.  Przekazując naszej szkole certyfikat drogą pocztową, Minister Edukacji w dołączonym liście pogratulował nam i życzył dalszych sukcesów w kształtowaniu postaw prozdrowotnych dzieci i młodzieży. Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem Szkoły Promującej Zdrowie oraz wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia będące wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy. Zdrowy styl życia staje się nasza pasją, a społeczność szkolna i lokalna czerpie satysfakcję z osiąganych sukcesów.DEFINICJA I KONCEPCJA SZPZ


plan pracy 2019/2020

raport 2019/2020


plan pracy 2018/2019

raport 2018/2019


plan pracy 2017/2018

raport 2017/2018


Skip to content