Menu Zamknij

Gminny Konkurs Językowy „Mały Anglista”

III GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas III MAŁY ANGLISTA 2018

III Gminny Konkursu Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA 2018 zgromadził uczestników z pięciu szkół podstawowych z terenu Gminy Sanok. Celem konkursu, jak co roku, było wyłonienie Małego Mistrzasłówek angielskich i tym samym…

II Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III Mały Anglista 2016

Zimowa aura i ogromne płatki śniegu towarzyszyły 1 grudnia 2016 roku drugiej edycji konkursu z języka angielskiego dla najmłodszych uczniów z klas trzecich. Tym samym pogoda wpisała się w atmosferę konkursu,…

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego MAŁY ANGLISTA Trepcza 2015

W I Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA, który został zorganizowany w naszej szkole, wzięły udział cztery szkoły podstawowe. W czasie konkursu dwunastu uczniów klas trzecich sprawdziło swe umiejętności z…

Skip to content