I Gminny Konkurs Języka Angielskiego MAŁY ANGLISTA Trepcza 2015

I Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III MAŁY ANGLISTA, który został zorganizowany w naszej szkole, wzięły udział cztery szkoły podstawowe. W czasie konkursu dwunastu uczniów klas trzecich sprawdziło swe umiejętności z zakresu czytania i pisania oraz znajomości słownictwa pisząc test zawierający różne rodzaje zadań. Zarówno opiekunki, jak i nasi najmłodsi uczniowie bardzo przeżywali swój pierwszy konkurs językowy na tak wysokim szczeblu (patrz: zdjęcia). Dodatkowych emocji dostarczyły gry i zabawy językowe, w których brali udział zarówno nasi goście, jak i pozostali uczniowie z klasy III i II. Mali Angliści z uśmiechem na twarzy opuszczali naszą szkołę dumnie trzymając dyplomy i nagrody, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

Konkurs przygotowała p. Mariola Gorczyńska wspierana przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.

Laureaci:

I m  Amelia Chrząszcz (SP Trepcza)

II m  Karolina Kurcoń (SP Pakoszówka)

III m – Anna Bar (SP Trepcza)

IV m  Dawid Jarecki (SP Mrzygłód)

IV m  Natalia Radwańska (SP Trepcza)

Gratulujemy!