II Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III Mały Anglista 2016

Zimowa aura i ogromne płatki śniegu towarzyszyły 1 grudnia 2016 roku drugiej edycji konkursu z języka angielskiego dla najmłodszych uczniów z klas trzecich. Tym samym pogoda wpisała się w atmosferę konkursu, gdyż pojawił się na nim Santa Claus (Święty Mikołaj)  i Rudolf The Red-Nosed Reindeer (Rudolf Czerwononosy Renifer). Pomimo zaśnieżonych dróg w  II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Mały Anglista 2016, wzięły udział cztery szkoły podstawowe z  terenu Gminy Sanok. Test zawierający różne rodzaje ćwiczeń, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, sprawdzał znajomość słownictwa uczestników i wyłonił Mistrza Słówek 2016. Została nim, a właściwie nią czyli Mistrzynią Słówek,  uczennica naszej szkoły Nadia Wróbel. Wszyscy uczestnicy otrzymali wesołe dyplomy i nagrody wręczone przez Dyrektor Szkoły panią Leontynę Krowiak, a konkurs przeprowadziła nauczycielka języka angielskiego pani Mariola Gorczyńska.

Małym Anglistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci:

I m  –   Nadia Wróbel  (SP Trepcza)

II m  – Kamil Szczujko (SP Trepcza)

III m –  Karolina Nitka (SP Mrzygłód)

IV m –  Marta Bartkowska (SP Falejówka)
V m   – Jakub Radożycki   (SP Srogów Górny)
Kacper Żurek        (SP Mrzygłód)
VI m –  Mateusz Łuczka    (SP Falejówka)
Julia Gudowska    (SP Srogów Górny)