Menu Zamknij

Bal karnawałowy

Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców w środę 16 stycznia odbył się bal karnawałowy dla uczniów naszej szkoły. Zabawę w Domu Ludowym do rytmów skocznej muzyki prowadziła nasza absolwentka i animatorka wielu imprez Monika Bartkowska. Największą frajdę miały młodsze dzieci, poprzebierane w piękne stroje chętnie uczestniczyły w grach i tańcach. Od czternastej swój czas mieli uczniowie klas IV-VII, tu też nie zabrakło pomysłowych strojów i przebrań rodem z filmów. Były wybory najpiękniejszych strojów, karaoke i nagrody dla tancerzy, którzy dali porwać się muzyce.

Mamy przygotowały dla wszystkich dzieci słodki poczęstunek, nie zabrakło napojów dla spragnionych i ciepłych zapiekanek dla zgłodniałych po baletach na parkiecie.

Dziękujemy wszystkim mamom, które pomogły w przygotowaniu balu.


Skip to content