Menu Zamknij

Konkurs „Dlaczego lubię święta Bożego Narodzenia”


Na konkurs wpłynęło aż 363 prac z placówek z całej Polski. Prace konkursowe oceniło jury w składzie: Małgorzata Biega – Węgrzyn, Aneta Rygliszyn oraz Bartosz Rejmak.  Jury zakwalifikowało 107 najciekawszych prac, które zostały umieszczone w specjalnej galerii wyróżnionych. Wśród tych prac znalazły się prace następujących uczniów naszej szkoły:
Franciszek Potomski – kl.0
Amelia Bartkowska – kl.1
Anna Smarzewska – kl.1
Antonina Lewicka – kl.1
Julia Stec – kl.1
Julia Wożniak – kl.1
Maria Potomska – kl.1
Adam Ziemlewicz – kl.2
Dawid Saj – kl.2
Nicol Marczak – kl.2
Weronika Potomska – kl.2
Milena Mazur – kl.3
Wiktoria Potomska – kl.3
Kacper Woźniak – kl.4
Michalina Lewicka – kl.III G.

 8 stycznia 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się otwarcie wernisażu połączone z rozdaniem dyplomów i nagród laureatom Konkursu Plastycznego „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia”. Nagrodzono 31 najciekawszych prac. Uczennica naszej szkoły Nicol Marczak zajęła 3 miejsce w kategorii – kl. I-III SP.

Skip to content