Menu Zamknij

Ogólnopolska kampania społeczna BĄDŹ KUMPLEM, NIE DOKUCZAJ!

Uczniowie klasy IV i V wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, której organizatorem jest Cartoon Network, a partnerem Fundacja Dzieci Niczyje. Akcja polega na propagowaniu koleżeńskich zachowań i tworzeniu pozytywnych relacji w klasie. Uświadamia ona negatywne konsekwencje, jakie niesie za sobą wzajemnie dokuczanie, a dodatkowo promuje postawę reagowania oraz promowania przyjaznego zachowania wśród kolegów i koleżanek ze szkoły. Na temat tolerancji i dobrego zachowania w klasie IV lekcję przeprowadziła p. Daria Blecharczyk – Ciętak, a w klasie V p. Anna Rychlicka. W ramach realizacji akcji uczniowie doskonalili umiejętność zgodnej współpracy w grupie i wdrażali zasady dobrych manier. Na lekcjach nie zabrakło pogadanek, dyskusji, a także rysunków i plakatów.

Skip to content