Menu Zamknij

Akcja „Miej serce i złóż serce”

Małopolskie Hospicjum dla dzieci w Krakowie to miejsce, w którym pomaga się nieuleczalnie chorym dzieciom i ich bliskim. Przede wszystkim jest to życie – niezwykle trudne, niezrozumiałe, pełne smutków, ale również radości i marzeń.

Chorym i ich rodzinom w opiece medycznej, pielęgniarskiej, wsparciu psychologicznym i rehabilitacji pomagają lekarze i wolontariusze.

Do pomocy włączyli się również uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Anny Rychlickiej i pani Darii Blecharczyk-Ciętak składali wyjątkowe serduszka origami. Serca te z kolei 14 lutego, czyli w walentynki będą rozdawane na Rynku Głównym w Krakowie po to, aby z informacją o hospicjum dotrzeć do wszystkich tych, którzy chcieliby i mogliby je wesprzeć.

Jednocześnie koordynatorki pragną serdecznie podziękować:

pani Dyrektor za przychylność oraz zakup papieru na serduszka,

pani Bożenie Zarzyce oraz uczniom za wspólną efektywną pracę.

Skip to content