Menu Zamknij

Akcja Szkoły Pełne Talentów – podsumowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz sympatykom naszej szkoły za przekazane na rzecz naszej społeczności kupony. Włączając się w akcję ,,Szkoły Pełne Talentów” uzbieraliśmy 880 Talenciaków, co nie jest liczbą małą zważywszy na to, że jesteśmy niewielką szkołą oddaloną od miasta.

Pomimo tego, że nie mieliśmy szczęścia w loterii, cieszymy się z zaangażowania naszych uczniów w promowanie szkoły oraz ze wsparcia przez tak wiele osób. W myśl zasady kto nie gra ten nie wygrywa i biorąc przykład z formuły całej akcji, my także zabawiliśmy się w losowanie nagród. Tym sposobem spośród 880 losów nagrody główne wylosowali Dawid Saj oraz Adam Ziemlewicz z klasy szóstej.

Nagrody ufundowały koordynatorki akcji na terenie szkoły panie Mariola Gorczyńska i Anna Rychlicka.

Skip to content