Menu Zamknij

Gminne zawody w tenisie stołowym

1 lutego 2019r. w Szkole Podstawowej w Kostarowcach odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt, w dwóch grupach wiekowych: klasy 4 – 6 i klasy 7,8 i 3 gimnazjum. W turnieju brały udział Szkoły Podstawowe z: Kostarowiec, Pakoszówki, Falejówki, Srogowa Górnego, Strachociny, Trepczy i Załuża. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Simona Cebula, Zofia Leszczyk – klasa 3 gimnazjum, Karol Kątski, Piotr Kobrzyński – klasa 8, Gabriela Kramarczyk, Karolina Michniak, Kacper Lisowski, Dawid Michniak – klasa 6. W wyniku rywalizacji dziewczyny z klasy 3 gimnazjum zajęły I miejsce, chłopcy z klasy 8 – IV miejsce, dziewczyny z klasy 6 – IV miejsce i chłopcy z klasy 6 – VI miejsce.

Uczniów do zawodów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Mariusz Sumara i Aneta Mąka.

Skip to content