Menu Zamknij

Gminny Konkurs „Baw się razem z nami”

23 listopada 2022 r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Strachocinie odbyły się zawody sportowe „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”. W imprezie uczestniczyło 145 uczniów klas I – III. W zawodach brały udział szkoły podstawowe z: Dobrej, Falejówki, Kostarowiec, Mrzygłodu- Filia, Tyrawy Solnej, Niebieszczan, Pakoszówki, Pisarowiec, Prusieka, Strachociny, Srogowa Górnego i Trepczy.  Naszą szkołę reprezentowała drużyna uczniów z klasy trzeciej: Emilia Biega, Sebastian Krupka, Jakub Lisowski, Zdziarska Maja oraz z klasy drugiej: Antoni Bartkowski, Kamil Harajda, Hanna Łakos, Maja Malik, Wojciech Sobolak, Oliwia Werbowska.

Zostały przeprowadzone zabawy: sztafeta, dodawanie skoków, zmiana piłek, rzuty do żywego kosza, bieg z szarfami oraz strzały do bramki.

Puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy uczestnikom zawodów wręczyła Pani Anna Hałas– Wójt Gminy Sanok, dziękując wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową rywalizację.

Skip to content