Menu Zamknij

I miejsce na podium w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Dla Uczniów Klas Trzecich

Kolejny sukces małych anglistów , tym razem z klasy trzeciej, to I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Dla Uczniów Klas Trzecich zorganizowanym w SP Nr 4 w Sanoku. Helenka Kowenzowska, Julia Wojtas i Wojtek Sobolak doskonale poradzili sobie ze słownictwem, gramatyką języka angielskiego oraz bardzo trudnym etapem z zakresu kulturoznawstwa, który dotyczył historii, literatury, geografii, struktury politycznej oraz kultury i tradycji wielu państw anglojęzycznych: Great Britain (Scotland, England, Wales) Ireland, USA, Canada, New Zealand, Australia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przygodzie z językiem angielskim, który jest kluczem do wiedzy i poznawania całego świata!

Uczniów do konkursu przygotowała pani Mariola Gorczyńska.

CONGRATULATIONS!
Skip to content