Menu Zamknij

I miejsce w konkursie plastycznym

12 lutego 2020 r. uczniowie klasy VIII – Natalia Radwańska i Paweł Szczujko wzięli udział w konkursie „Czy opakowanie żywności może być nie/bezpieczne” w ZSCKR w Nowosielcach. Celem konkursu było pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów związanymi z problemami żywienia, upowszechnianie wzorców prawidłowego żywienia. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas ósmych z terenu powiatu sanockiego. Zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji oraz plakatu zgodnie z tematem wiodącym konkursu. Przedstawiciele naszej szkoły udowodnili w swoim wystąpieniu, że opakowania żywności mają negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Praca plastyczna wykonana przez naszych uczniów, zajęła I miejsce na 12 zespołów biorących udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy.

Skip to content