Menu Zamknij

I Rejonowy Konkurs Plastyczny o Księdzu Zdzisławie Jastrzębiec Peszkowskim

9 kwietnia 2024 roku odbył się finał I Rejonowego Konkursu Plastycznego o Księdzu Zdzisławie Jastrzębiec Peszkowskim, zorganizowany w Szkole podstawowej nr 4 w Sanoku. Najpierw miał miejsce montaż słowno-muzyczny przedstawiający sylwetkę ks. Z. Peszkowskiego, a następnie odbyło się rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym oraz wręczenie upominków wszystkim uczestnikom drugiego etapu Konkursu Plastycznego i Wiedzy. Każdy uczestnik miał wykonać jedną, indywidualną pracę plastyczną, dotyczącą życia bądź działalności ks. Z. Peszkowskiego. Oceniane były: poprawność merytoryczna – zgodność treści z prawdą historyczną, umiejscowienie postaci i wydarzeń w czasie i przestrzeni, oryginalność ujęcia tematu, estetyka pracy.

Uczennica naszej szkoły Milena Mazur otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym w kategorii klas VII – VIII, udział w konkursie wzięła też Wiktoria Potomska. Serdecznie gratulujemy dziewczynom!

Skip to content