Menu Zamknij

I Zlot laureatów programu OSEhero

W dniach 3-4 grudnia w Warszawie odbył się I Zlot laureatów programu OSEhero. Zaproszonych na niego zostało około 70 nauczyciel z całej Polski, w tym również nauczycielka matematyki i informatyki z naszej szkoły – p. Ewa Rajtar. OSEhero to projekt, który ma na celu wspieranie oraz promocję aktywnych nauczycieli, a także rozwój nauczania z zastosowaniem nowoczesnych technologii.  

Nie było nudy, przy wejściu następował podział na grupy za pomocą QR-kodów i od razu pierwsze zadanie – gra Out of the box – rozwiązywanie zaszyfrowanych zadań prowadziło do kolejnych etapów, a ostatecznie do wygranej. Były to dwa dni intensywnych zajęć, realizacji wspólnych projektów i wzajemnej inspiracji do jeszcze lepszego nauczania. Otrzymaliśmy również dostęp do kursów e‑learningowych o sztucznej inteligencji i możliwość udziału w konkursie na ciekawy scenariusz odwróconej lekcji.

Skip to content