Menu Zamknij

III miejsce w konkursie „Kartka z wakacji”

W dniu 21 września 2018 r. w Odrzechowej odbyła się XXV akcja „Sprzątanie Świata – Polska 2018”. Było to wydarzenie o zasięgu wojewódzkim połączone z podsumowaniem konkursu plastycznego i literackiego oraz uroczystym wręczeniem nagród. W konkursie na „Kartkę z wakacji” udział wzięli uczniowie klasy IV natomiast konkursie literackim na wiersz o tematyce ekologicznej uczniowie klasy V. Spośród prac naszych uczniów III miejsce zajęła pocztówka Igora Iwaniszyna, który został zaproszony na tę uroczystość. Prace plastyczne zostały wykonane z materiałów przeznaczonych do recyklingu a w postaci pocztówki uzyskały swoją nową wartość. Organizatorem imprezy w Odrzechowej był Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Nadleśnictwo Rymanów. Konkurs na etapie szkolnym realizowały panie Maria Siedlecka i Anna Rychlicka.

Skip to content