Menu Zamknij

Kartki z iskierkami emocji

Klasa 6 pod opieką p. Wioletty Burdziak-Zabłotny zaangażowana w Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja uczestniczyła w wyjątkowej wymianie pocztówek świątecznych pod hasłem: „Kartki z iskierkami emocji”.

Przygotowaliśmy piękne kartki, w których ukryliśmy wiele pozytywnych emocji, dobrych życzeń i gorących pozdrowień. Sami również otrzymaliśmy wspaniałe pocztówki ze świątecznymi życzeniami i miłymi słowami. Dzięki takiej wymianie nie tylko nawiązaliśmy kontakt z dziećmi z innej placówki oświatowej, ale uwolniliśmy kreatywność i wyobraźnię oraz sprawiliśmy radość osobom, do których wysłaliśmy nasze kartki. Świąteczny nastrój udzielił się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Dziękujemy naszym partnerom, czyli szkole Podstawowej w Wielkopolsce za współpracę i przesłanie do nas przepięknych kartek.

Skip to content