Menu Zamknij

Nagrody w konkursach polonistycznych

31 maja 2022 r. w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku odbyło się podsumowanie dwóch konkursów polonistycznych, w których brali udział uczniowie naszej szkoły przygotowani przez p. Joannę Lewicką.

W konkursie teatralnym „Kurtyna wyobraźni” III miejsce uzyskała Oliwka Biodrowicz, która wykonała piękną pracę plastyczną – plakat do „Balladyny”. Ciekawe prace przygotowały również: Wiktoria Potomska, Antonina Lewicka i Malwina Kornecka – można je podziwiać na pokonkursowej wystawie.

Natomiast w konkursie „Wirtualne potyczki ortograficzne” została wyróżniona prezentacja Piotra Leszczyka, zawierająca ciekawe zadania ortograficzne powiązane z legendami naszego regionu.

Gratulujemy uczestnikom zapału do podjęcia dodatkowej pracy, kreatywności i sumienności. Życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content