Menu Zamknij

Niebieskie motyle

Klasa IV wraz z wychowawcą p. Ewą Rajtar została zaproszona przez Szkołę Podstawową w Niebocku do podjęcia niecodziennego wyzwania #challengeniebieskiemotyle2021, które ma na celu POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM 🦋🦋🦋.
Na lekcji on-line czwartoklasiści z entuzjazmem i zaangażowaniem odpowiedzieli na to wyzwanie. Podjęte działania pokazujemy w filmiku.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? 💙💙💙

To bardzo proste. Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
    Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby. ✍️
  6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.💪

My nominujemy:
1.  Klasę I SP w Trepczy wraz z wychowawcą p. Daria Ciętak ❤️
2. Szkołę Podstawową nr 2 w Sanoku, p. Damian Popowicz 💛
3. Szkołę Podstawową nr 6 w Sanoku, p. Sabina Kurasik 💜

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i POWODZENIA.

Skip to content