Menu Zamknij

Podsumowanie konkursu fotograficznego

Sroga zima, piękna zima, zatrzymana w kadrze w postaci bardzo ciekawych zdjęć to efekt talentu fotograficznego uczniów naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 25 wyjątkowych fotografii. Komisja konkursowa miała wielki problem z dokonaniem wyboru, ale przy profesjonalnym wsparciu zakładu fotograficznego FOTO-DOROTA w Sanoku, udało się wybrać laureatów konkursu, których przedstawiamy poniżej:

I miejsce

  • Połonina Caryńska – autor, Patryk Michniak – kl. VII
  • Droga do Oczyszczalni Scieków w Trepczy – autorka, Patrycja Szczujko – kl. V

II miejsce

  • Rudawka Rymanowska – autorka, Oliwia Biodrowicz – kl. V
  • Serpentyny – autor, Adrian Wronowski – kl. VII

III miejsce

  • Połonina Wetlińska – autor, Dawid Michniak – kl. VIII

Wyróżnienia

  • Bieszczady – autorka, Karolina Michniak – kl. VIII
  • Ogród w Trepczy – autorka, Antonina Lewicka – kl. III
  • Pies (Kola) na śniegu – autorka, Zofia Mazur – kl. II
  • Krajobraz ulicy Wesołej – autor, Aleksander Patulak – kl. V
  • Krajobraz okolic Pielni – autorka, Julia Woźniak – kl. III

Rozdanie nagród dla zwycięzców odbędzie się w szkole z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o terminie tego wydarzenia. Zgodnie z Regulaminem konkursu, wszyscy jego uczestnicy otrzymają uwagi pozytywne oraz wykonane przez siebie zdjęcie. W galerii przedstawiamy nagrodzone oraz wyróżnione prace, natomiast wszystkie wykonane zdjęcia zostaną zaprezentowane na szkolnej wystawie.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie,
       członkowie Samorządu Uczniowskiego
                     wraz z opiekunami

Skip to content