Menu Zamknij

Podsumowanie konkursu  „Kartka  wielkanocna”

Dnia 05.04.2023 r. po uroczystym występie i  złożeniu życzeń świątecznych  ogłoszono wyniki wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego pt. „Kartka wielkanocna”. Dzieci samodzielnie przygotowały własne projekty kartek wielkanocnych oraz układały życzenia. Konkurs miał właśnie na celu rozwijanie kreatywności i potencjału twórczego dzieci, budzenie zainteresowania różnorodnością technik plastycznych, kultywowanie tradycji wielkanocnych,  prezentowanie swych wytworów szerszej społeczności. Laureaci, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali gratulacje, brawa oraz świąteczne drobiazgi.

Wszystkim uczestnikom  konkursu serdecznie gratulujemy zaangażowania, dziękujemy za udział w naszej zabawie konkursowej i zapraszamy na kolejne.

Organizator : Agnieszka Gajos

Skip to content