Menu Zamknij

„Porozmawiajmy o uzależnianiach i AIDS”

Sukces uczennic kl. 6 w Wojewódzkim Konkursie plastycznym „Porozmawiajmy o uzależnianiach i AIDS”.
Z radością informujemy, że uczennice kl. 6: Milena Mazur i Natalia Wronowska znalazły się w gronie zwycięzców konkursu dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa podkarpackiego organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

Sukces naszych uczennic jest ogromny, gdyż komisja konkursowa oceniła 235 prac, które wpłynęły z 52 szkół województwa podkarpackiego. Przyznano 10 nagród w dwóch kategoriach (szkoła podstawowa i ponadpodstawowa) i 5 wyróżnień.

Gratulujemy nagrodzonym, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.

Koordynatorem konkursu była p. Bożena Zarzyka.

Skip to content