Menu Zamknij

Powiatowy Konkurs Historyczny – I miejsce

22 października 2021 r.  odbył się Powiatowy Konkurs Historyczny pod hasłem „Hetmani, Stanisław Żółkiewski – pogromca Moskwy i Jan Chodkiewicz – pogromca Turków”, organizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku. W konkursie brało udział 25 uczniów z 10 szkół podstawowych i 15 szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowała Oliwia Wojtas z klasy 7. W ramach konkursu uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 29 pytań. W wyniku rywalizacji nasza uczennica Oliwia Wojtas zajęła I miejsce. Ogłoszenie wyników odbyło się 29 października w Oranżerii Domu Sokoła. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i upominki. Warto dodać, że Oliwka uzyskała taką sama liczbę punktów (wysoką jak na swoja kategorię), jak uczeń, który zajął I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy zwycięstwa!!!

Skip to content