Menu Zamknij

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczął się mszą świętą w Kościele Parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP odprawioną przez księdza proboszcza P. Rymarowicza w intencji wszystkich pracowników szkoły, uczniów oraz ich rodziców.  Po nabożeństwie uczniowie klas II – VIII spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Pani Dyrektor Leontyna Krowiak w szczególny sposób powitała tegorocznych pierwszoklasistów.  W obecności wychowawcy p. J. Kozak oraz rodziców życzyła im wielu sukcesów, wspaniałych kolegów i niezapomnianych chwil spędzonych w murach naszej szkoły. Swoje wystąpienie zakończyła słowami Papieża – Świętego Jana Pawła II:

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo. Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia. Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”.

Skip to content