Menu Zamknij

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Krajobraz z wodą w tle”

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 28.10.2019 r. konkurs fotograficzny pt. „Krajobraz z wodą w tle” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do fotograficznej interpretacji otaczającej nas rzeczywistości. Organizatorki konkursu otrzymały wiele ciekawych fotografii. Po naradzie jury w składzie: p. Daria Blecharczyk – Ciętak i p. Anna Rychlicka nagrodziło i wyróżniło najciekawsze zdjęcia. Uczestnikom wręczono nagrody i dyplomy.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Oto lista nagrodzonych osób:
I miejsce Amelia Buczek kl. V
II miejsce Dawid Michniak kl. VI
III miejsce Karolina Michniak kl. VI

Wyróżnienie:
Oliwia Biodrowicz kl. IV
Wiktoria Potomska kl. IV
Kacper Woźniak kl. V
Patryk Michniak kl. VI

Skip to content