Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Sanok – zgłoś się na szkolenie

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w bezpłatnych szkoleniach, w których możesz rozwijać swoje kompetencje cyfrowe, nabyć umiejętności korzystania z e-usług publicznych i komercyjnych, aktywnie i wszechstronnie korzystać z nowych technologii w życiu codziennym, zgłoś się na szkolenie.

Projekt „Misja S@nok – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Sanok” zakłada realizację nieodpłatnych szkoleń w poniżej wymienionych modułach tematycznych:

1. „Tworzę własną stronę internetową (blog)”
  2. „Działam w sieciach społecznościowych”
  3. „Moje finanse i transakcje w sieci”
  4. „Rodzic w Internecie”
  5. „Mój biznes w sieci”
  6. „Rolnik w sieci”
  7. „Kultura w sieci”

Szczegóły dotyczące szkoleń:

• czas realizacji projektu: 01.03.2019r.– 29.02.2020r.,
  • łącznie w szkoleniach udział weźmie 228 osób,
  • szkolenia skierowane są dla wszystkich mieszkańców Gminy Sanok w wieku od 25 (ukończone w dniu przystąpienia do mikroprojektu) do 74 lat,
  • planowany termin rozpoczęcia szkoleń – maj 2019r.
  • szkolenia będą się obywały w formie zajęć warsztatowych z użyciem laptopów,
  • każdy moduł szkoleniowy trwa 16 godzin dydaktycznych,
  • szkolenia będą się odbywały m.in. w Szkole Podstawowej w Trepczy oraz w Klubie Seniora w Mrzygłodzie,
  • liczebność grupy maksymalnie 12 osób,
  • zapewniamy materiały szkoleniowe,
  • podczas szkoleń gwarantujemy catering.

Nabór uczestników do projektu od 1 maja 2019r. w trybie ciągłym, do momentu uzyskania pełnej liczby uczestników. Zapisy przyjmowane są w:

• Szkole Podstawowej w Trepczy ul. Sanocka 16, 38-500 Sanok, tel. (13) 464 4551, e-mail: szptrepcza@poczta.fm,
  • Urzędzie Gminy Sanok ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok, tel. 13 465 6580 (w.105), e-mail: promocja@gmiansanok.pl.

Szczegóły na stronie internetowej Gminy Sanok w zakładce: E-misja

Projekt jest realizowany w ramach wniosku „e-MISJA – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego” Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.