Menu Zamknij

Serce z serca

W naszej szkole pomoc charytatywna od zawsze zajmuje ważne miejsce i jest działaniem priorytetowym. Cała społeczność chętnie włącza się w różnego rodzaju akcje. Tak jest i tym razem. „Nakręć się na pomoc Olusiowi” to hasło, pod którym prowadzona jest zbiórka nakrętek dla Olka. Jej koordynatorki: Wioletta Burdziak- Zabłotny i Bożena Zarzyka wpadły na pomysł, żeby zbierać je co miesiąc do specjalnego pojemnika w kształcie serca.

Pomysł udało się bardzo szybko zrealizować dzięki nawiązaniu owocnej współpracy z rodzicami Filipa Fejdasza– ucznia kl. 4. Tata z własnych materiałów wykonał nieodpłatnie takie serce i przekazał je szkole.

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie, pracę włożoną w wykonanie oraz za ufundowanie metalowego pojemnika w kształcie serca, który stoi przed naszą szkołą i dowodzi, że wszyscy mamy wielkie serca otwarte na potrzeby drugiego człowieka.

Skip to content