Menu Zamknij

Sukcesy recytatorów w Powiatowym Konkursie „Wiersze patriotyczne- recytacja”

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni w Powiatowym Konkursie recytatorskim organizowanym przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku.

Zofia Leszczyk, przygotowana przez p. Bożenę Zarzykę, zajęła I miejsce w kategorii gimnazjum, natomiast Anna Bar i Natalia Radwańska, przygotowane przez p. Joannę Lewicką, uzyskały odpowiednio II miejscewyróżnienie w kategorii szkoła podstawowa. Celem konkursu było podtrzymywanie i rozwijanie świadomości narodowej, kształtowanie postaw patriotycznych oraz zapoznanie młodzieży z działalnością „Sokoła”.

Dodatkowo laureatki I i II miejsca będą miały okazję jeszcze raz zaprezentować swój kunszt podczas uroczystości jubileuszowej 130 lat sanockiego „Sokoła”, która odbędzie się 29 czerwca 2019 r. w Klubie Górnika.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki konkursu i zdjęcia tutaj.

Występ Zosi Leszczyk:

Skip to content