Menu Zamknij

Szkolny Pokaz Talentów

„W każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować…”       

15 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Pokaz Talentów, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności, zainteresowania i pasje. Do przeglądu przystąpiło 24 uczniów. Mimo towarzyszącej niektórym tremy, wszyscy uczestnicy spisali się świetnie, prezentując w swoich występach nieprzeciętne talenty.

Są osoby, które pięknie grają na instrumentach: skrzypcach, akordeonie, a swoją miłość do muzyki i kunszt rozwijają w Szkole Muzycznej w Sanoku. Są też uzdolnieni plastycznie, którzy malują, kolorują, rysują, stosując różne techniki. Są też sportowcy, rozwijający swoje umiejętności gry w piłkę nożną lub jeżdżąc na rolkach. Jest dziewczynka z Formacji Tańca Nowoczesnego „Flamenco”, której występ zaskoczył społeczność szkolną. Są też osoby uzdolnione manualnie, które zajmują się haftem diamentowym (diamond painting) lub szyją pluszaki.

Wszystkie prezentacje publiczność żywiołowo oklaskiwała, doceniając talent, zaangażowanie i odwagę biorących udział w pokazie kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki.

Organizatorki: p. Wioletta Burdziak- Zabłotny i p. Bożena Zarzyka dziękują i gratulują wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli zaprezentować swoje talenty.

Warto dodać, że w godzinach popołudniowych na zebraniu ogólnym odbył się Szkolny Pokaz Talentów dla rodziców.

Byliście wspaniali!

Życzymy Wam wytrwałości w doskonaleniu Waszych nieprzeciętnych zdolności.

Skip to content