Menu Zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

19 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019, a mury naszej szkoły opuścili uczniowie klasy ósmej i trzeciej gimnazjum. Rozpoczęliśmy Mszą św. odprawioną przez ks. P. Rymarowicza, dla którego to była również mała uroczystość, żegnał się z uczniami, których przeprowadził przez cały okres nauki. Po Mszy Św. wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy ósmej i trzeciej gimnazjum na pożegnanie, zaprezentowali część artystyczną przygotowaną wraz z wychowawcami Panią Agnieszką Bochenek i Panem Mariuszem Sumarą. Odchodząc ze szkoły podziękowali nauczycielom za okazaną życzliwość, szczerze wzruszając wszystkich przybyłych.

Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor Leontyny Krowiak, świadectwa wyróżniające i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzicom wyróżniających się absolwentów Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne. Podziękowała też nauczycielom za całoroczną pracę, życzyła absolwentom pomyślności w dalszym kształceniu, a wszystkim uczniom szczęśliwych i pełnych słońca wakacji.

Na koniec uroczystości odbyło się również, wręczenie nagród uczniom szkoły podstawowej przez Panią Dyrektor za udział w finale RATUJEMY i UCZYMY RATOWAĆ, który odbył się w Warszawie.

Skip to content