Menu Zamknij

Wild Animals (Dzikie zwierzęta), Pets (Zwierzątka domowe) projekty klasy III i IV

Projekty w języku angielskim wykonały kolejne klasy, które uczą się, jak opisać i przedstawić wybrane zwierzątko, a czasem nawet pochwalić się swym ulubieńcem. Bardzo ciekawie zaprezentowała swoje pieski Jagoda Przystasz, a także Julia Stec, klasa IV, która w kieszonkach umieściła ich zdjęcia oraz opisujący swoje kotki Tosia Lewicka i Kamil Bieszczad. Uczniowie klasy III stawiają pierwsze kroki w pracy z projektami więc czasem są to prace wykonane metodą prób i błędów. Dużo informacji o dzikich zwierzętach zamieścił Hubert Sarwa, ale prosty opis żyrafy w drugim projekcie pozostaje dla uczniów bardziej przydatny i zrozumiały, podobnie jak i tekst Zosi Mazur o mięsożernych  lwach. Gratulujemy pomysłów i zachęcamy do dalszego samokształcenia w pracy z projektami.

Skip to content