Menu Zamknij

Ach, cóż to za miejsce…

Miło nam poinformować, że uczniowie kl. II wraz z opiekunami: p. B. Kaczmarską i p. K. Buczkowicz przystąpili do realizacji programu „Gang Fajniaków”.

Opiekunki, łącząc innowację czytelniczą z wyżej wymienionym programem rozpoczęły wraz z dziećmi poszukiwania miejsc na ziemi, gdzie nie ma śmieci, jest czyste powietrze i wszyscy są szczęśliwi. Na podstawie wysłuchanego fragmentu tekstu pt.: Ekozakątek oraz obejrzanego filmu edukacyjnego uczniowie wykonali prace plastyczne, w których wskazują jak żyć w zdrowym środowisku.

Uczniowie bawili się również w detektywów tropiących niewidzialne powietrze i wyciągali odpowiednie wnioski. Podsumowaniem zajęć z dnia 28 września był wniosek: Należy systematycznie dbać o nasze środowisko, a będzie nam się żyło zdrowo i przyjemnie.

Skip to content