Menu Zamknij

Andrzejki 2023

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat magii i fantazji. I tak właśnie było w naszej szkole, gdzie 30 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa integrująca społeczność uczniowską, zarówno tę młodszą jak i starszą. I grupa wiekowa 4 – 12 lat bawiła się od godz. 9.00 do 12.00, II grupa wiekowa od godz.16.00 do 19.00  Całą imprezę uświetniły przeboje disco polo i muzyki współczesnej, liczne konkursy, zabawy prowadzone przez DJ oraz wspaniałe animatorki.

W tym dniu świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Dla wszystkich uczestników wspaniałej imprezy przygotowany był poczęstunek, kolorowe słodkości.

 Impreza andrzejkowa odbyła się w Wiejskim Domu Kultury, zorganizowana przez KGW i Sołtysa miejscowości, przy współpracy Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej.

Skip to content