Menu Zamknij

BÓG SIĘ RODZI…

21 grudnia odbył się w naszej szkole apel bożonarodzeniowy. Występujący uczniowie przedstawili program wypełniony recytacją poezji oraz śpiewem piosenek, kolęd i pastorałek, czym uroczyście wprowadzili nas w wyjątkowy nastrój świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie p. dyrektor podziękowała dzieciom za występ oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Boże Narodzenie to czas obdarowywania prezentami. Obecne na uroczystości panie z GOPS wręczyły uczniom słodkie upominki w podziękowaniu za zaangażowanie społeczności szkolnej w zbiórkę produktów dla potrzebującej rodziny z naszej gminy w ramach akcji Świąteczna Paczka.

W apelu wystąpili: Piotr Leszczyk, Kacper Nowakowski, Julia Stec, Henryk Winnicki z kl. I; Nicol Marczak, Weronika Potomska, Dominika Wisłocka, Mateusz Adamczyk z kl. II; Nina Sawczak, Kamil Szczujko, Zofia Ziemlewicz z kl. V; Karol Bodnar i Kacper Lisowski z kl. VI; Anna Bar, Szymon Bartkowski, Oskar Chytła, Paweł Szczujko z kl. VII; Natalia Bodnar z kl. III gimnazjum.

Uczniów do występu i dekorację przygotowały: Katarzyna Bodnar (główny reżyser), Magdalena Sabat i Anna Rychlicka. Składamy podziękowanie dla p. J. Kozak, p. K. Sołtysik, p. K. Buczkowicz, p. B. Suwały za pomoc w organizacji apelu.

Skip to content