Menu Zamknij

Świąteczna Paczka

Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski, współpracując z całą społecznością szkolną, przygotował świąteczną paczkę dla potrzebującej rodziny. Akcja trwała 2 tygodnie, w trakcie których uczniowie i nauczyciele przynosili produkty potrzebne rodzinie pani Marii. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i ich rodziców udało się przygotować cztery paczki z żywością długoterminową oraz środkami czystości. 20 grudnia przygotowane i spakowane przez naszych uczniów paczki opiekunowie SU zawieźli do rodziny. Spotkanie z rodziną poruszyło nie tylko obecne uczennice, ale i panie nauczycielki. Wzruszenia nie kryła p. Maria, a maluchy po chwili niepewności chętnie sprawdzały, co zawierają pudełka.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję, serdecznie dziękujemy.

Skip to content