Menu Zamknij

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole…

Kochana babciu, kochany dziadku,

dziś wam przynoszę po jednym kwiatku,

do tego dokładam serdeczne życzenia,

niech wam się spełnią wszystkie marzenia!

Uczniowie naszej szkoły także uczcili swoje babcie i dziadków składając im serdeczne życzenia i zapraszając na wspólne kolędowanie. Nasi goście nie zawiedli i przybyli licznie, z uśmiechem nagrywali, fotografowali i podziwiali swoje wnuczki i wnuków, którzy na scenie zapoznali ich z angielską i polską tradycją Bożego Narodzenia. Nie zabrakło popularnych angielskich piosenek świątecznych, polskich tradycyjnych kolęd, wierszyków, a także akompaniamentu skrzypiec i akordeonu. Nie zabrakło też kilku Mikołajów, którzy nie zdążyli jeszcze odjechać saniami do Laponii (pewno z braku śniegu…) i z wdziękiem wędrując po sali z przepastnych worków obdarowywali naszą widownię słodyczami.

Wspólne kolędowanie wydawało się zakończeniem spotkania, ale nasi goście wcale nie spieszyli się nas opuszczać. W związku z tym, dyrektor Maria Siedlecka, która w drzwiach szkoły witała, a później żegnała gości, widząc zadowolenie, dumę i radość na twarzach zebranych zadeklarowała ponowne (i może jeszcze dłuższe…) spotkanie w przyszłym roku.

Zatem do zobaczenia za rok drogie babcie i dziadkowie!

Skip to content