Menu Zamknij

Z wizytą w Bibliotece Gminnej

17 stycznia najmłodsza grupa przedszkolaków po raz pierwszy wybrała się z wizytą do Biblioteki Gminnej. Przedszkolaki z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem oraz zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach. Szczególnie spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Wysłuchały bajeczki czytanej przez bibliotekarza i wychowawcę oraz kolorowały postacie z bajek. Miały również możliwość obejrzenia Just Dance 2020 – gry tanecznej na Xbox Kinect. Czas spędzony w bibliotece przebiegł w miłej, pełnej uśmiechu i wrażeń atmosferze. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek w postaci odblasku. Dla przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w bibliotece, ale na pewno nie ostatnia.

Skip to content