Menu Zamknij

Dzień Dyni

Dynie, jabłka i cukierki oraz wesoła zabawa towarzyszyły najmłodszym uczniom z klas od I – III w czasie Dnia Dyni, który odbył się w naszej szkole w dniu 31 października.

Lekcja języka angielskiego rozpoczęła się od poważnej legendy o powstaniu Jack O’Lantern (lampionie z dyni), a pokaz mody uczniów w Fancy-dress costumes zapoczątkował zabawne Fancy-dress Party (Bal Przebierańców). Po zjedzeniu otrzymanych cukierków, obdarowani plakietkami z logo DZIEŃ DYNI, uczniowie chętnie i spontanicznie uczestniczyli w cyklu zabaw z jabłkami oraz dyniami. Wszyscy świetnie się bawili zjadając na końcu konkursowe jabłuszka!

W Dniu Dyni zostały również wręczone dyplomy i nagrody laureatom szkolnego Halloween Project 2023. Jak zawsze konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczniów, jak i rodziców, którzy pomagali przy dostarczaniu dużych prac lub lampionów z dyń. Projektów było bardzo dużo, przestrzenne i pomysłowe wykonania spowodowały, że konkursowe jury zdecydowało przyznać nagrody główne i wyróżnienia  dla poszczególnych uczniów w każdej klasie, od klasy pierwszej aż do klasy ósmej.

Skip to content