Menu Zamknij

Dzień Profilaktyki i Sportu

Podobnie jak w latach ubiegłych w bieżącym roku nasza szkoła zorganizowała Dzień Profilaktyki i Sportu. To wspaniałe przedsięwzięcie, miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów i wyrabianie odpowiednich nawyków podczas doboru produktów żywieniowych.

Najpierw uczniowie uczestniczyli w Master Cheff, przygotowując zdrową potrawę. Każda klasa wywiązała się wzorowo z zadania. Następnie zostały rozegrane mecze sportowe. Na koniec przybył do nas zaproszony gość, który niejednokrotnie wspiera naszą szkołę w działalności profilaktycznej: pani Elżbieta Wielgosz – dietetyk Bonne Sannte w Sanoku. Uczniowie uczestniczyli w prelekcji przygotowanej przez panią dietetyk, oraz zostali zaproszeni na darmową konsultację do gabinetu dietetycznego, w którym pani pracuje.

Skip to content