Menu Zamknij

Dzień Seniora w Trepczy

1 lutego 2020r. w WDK odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Seniora”. Spotkanie otworzyła radna, sołtys miejscowości Bogusława Kaczmarska. Gorąco przywitała zebranych seniorów, gości: p. dyrektor szkoły Leontynę Krowiak, nauczycieli oraz radnego Powiatu sanockiego- p. Stanisława Lewickiego. Pani Bogusława Kaczmarska złożyła seniorom życzenia – zdrowia, szczęścia, miłości, uśmiechu i zadowolenia z wnuków. Do życzeń dołączył się również ks. Proboszcz Piotr Rymarowicz. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Trepczy pod kierunkiem nauczycieli przygotowali i przedstawili program artystyczny. Po wystąpieniu uczniowie otrzymali podziękowanie oraz zostali nagrodzeni słodkim poczęstunkiem. O godz. 18.00 rozległa się muzyka dla Seniorów, którą przygotował p. Andrzej Sabat na prośbę p. Sołtys. Babcie i dziadkowie ruszyli do tańca. Nie zabrakło również znanych piosenek i przyśpiewek ludowych w wykonaniu najstarszej społeczności. Wspólna zabawa i cudowna integracja trwały do późnych godzin. Na zakończenie Seniorzy otrzymali czerwone serduszka wypełnione magią słodkości. P. Sołtys podziękowała wszystkim za przybycie, a rodzicom i członkom Rady Sołeckiej za zaangażowanie się w przygotowanie wspaniałej uroczystości.

Skip to content