Menu Zamknij

Spotkanie z pracownikiem KRUSu

7 lutego 2020 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w prelekcji z pracownikiem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Sanoka. Celem wizyty było przeprowadzenie pogadanki na temat zasad bezpieczeństwa podczas pracy i zabawy w gospodarstwie rolnym ze szczególnym uwzględnieniem sposobów zapobiegania wypadkom i chorobom związanych z obecnością zwierząt hodowlanych. Pogadankę uatrakcyjniły filmy edukacyjne oraz multimedialna gra, z którą doskonale poradzili sobie uczniowie.

Na koniec wszyscy otrzymali książeczki promujące bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym. 

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie pt. „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”, a panu Andrzejowi Radożyckiemu serdecznie dziękujemy za przekazanie cennych informacji i wskazówek.

Spotkanie zorganizowały panie: Anna Rychlicka i Daria Blecharczyk-Ciętak.

Skip to content