Menu Zamknij

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu to ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić wszystkich do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia od 23 do 30 września oraz przez cały rok. Nasza szkoła włączyła się aktywnie w piątą edycję Europejskiego Tygodnia Sportu. Przez cały tydzień organizowane były aktywne przerwy, na których uczniowie mogli zagrać w: szachy, unihokeja, piłkę ręczną, piłkę siatkową, piłkę chińską, piłkarzyki i grę twister. Oprócz tego przeprowadzone zostały turnieje klas: w piłce nożnej, piłce siatkowej i szachach. Uczniowie wzięli również udział w konkursie plastycznym na plakat promujący Europejski Tydzień Sportu. Wszyscy bardzo chętnie rywalizowali w poszczególnych konkurencjach. Klasy oraz uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali dyplomy i nagrody. Europejski Tydzień Sportu w naszej szkole przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Mariusz Sumara i Aneta Mąka.

Skip to content