Menu Zamknij

Finał Omnibusa Matematycznego

Dnia 10 maja 2019 r. w SP nr 2 w Ustrzykach Dolnych odbył się Finał XII Edycji „Omnibusa Matematycznego 2019” pod patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych. Do tegorocznego „Omnibusa” przystąpiło blisko 1200 przedszkolaków i uczniów, a do finału zostało zakwalifikowanych ponad 595 przedszkolaków i uczniów reprezentujących ponad 30 placówek oświatowych. Wśród nich byli też uczniowie naszej szkoły:

Klasy 1-3 SP
Lewicka Antonina
Nowakowski Kacper
Bartkowska Amelia
Potomska Weronika
Nowakowski Szymon
Sobolak Bartosz
Mazur Milena
Lisowski Hubert
Łagosz Cyprian

Klasy 4-8 SP
Nowakowski Franciszek
Stec Piotr
Lisowski Kacper
Kocyłowska Wiktoria
Agnieszka Gunia

Najwyższe – III miejsce osiągnął Sobolak Bartosz – uczeń klasy III.

Wszystkim uczniom, którzy zmagali się z zadaniami finałowymi
ich i rodzicom gratulujemy osiągniętych wyników.

Skip to content