Menu Zamknij

Finaliści Powiatowego Konkursu Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych – I miejsca na podium

Spektakularnym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w VIII Powiatowym Konkursie Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych w Szkole Podstawowej w Kostarowcach. Są to Patryk Dziemitko – I miejsce  (kat. kl. I – IV) piosenką  Jingle Bell Rock oraz Oliwia Wojtas – I miejsce (kat. kl.V-VIII) utworem  All I want for Christmas is you.

W rywalizacji konkursowej wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1, Nr 2, Nr 3 i Nr 6 w Sanoku oraz Szkoły Podstawowej w Jaćmierzu, Pakoszówce, Kostarowcach i Trepczy.  Poziom muzyczny, językowy i artystyczny był bardzo wysoki, organizator konkursu bardzo gościnny a publiczność słuchająca angielskich kolęd i piosenek świątecznych bardzo zaangażowana w doskonalenie języka obcego.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które odebrali z rąk Wójta Gminy Sanok pani Anny Hałas, honorowego patrona konkursu, oraz pani dyrektor szkoły w Kostarowcach. Konkurs został wpisany do wykazu zawodów i konkursów Podkarpackiego Kuratora Oświaty i może być wymieniony na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Uczniów do konkursu przygotowała pani Mariola Gorczyńska, a przy tworzeniu artystycznego image naszych zwycięzców pomogło wielu nauczycieli i uczniów dołączając się do sukcesu. Wszystkim dziękujemy i gratulujemy!

CONGRATULATIONS!

Skip to content