Menu Zamknij

Hazard? Nie daj się wciągnąć!

 „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” – akcja edukacyjna Krajowej Administracji Skarbowej skierowana do uczniów właśnie wkroczyła do naszej szkoły – do klasy VII. Warsztaty przeprowadzili edukatorzy z Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

Zajęcia mają przede wszystkim ostrzec młodzież przed niebezpieczeństwem jakie wiąże się z udziałem w nielegalnych grach hazardowych. Chcemy również zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania przez dzieci i młodzież z gier komputerowych, takie jak uzależnienie czy wyizolowanie społeczne. Naszym celem jest też uświadomienie, że rozpowszechnianie gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych wiąże się z ryzykiem uzależnienia.

Akcja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Nauki.

Wierzymy, że uczniowie w mądry sposób wykorzystają zdobytą wiedzę.

Skip to content