Menu Zamknij

I Gminny Turniej Szachowy

25 października 2023r. nasza szkoła po raz pierwszy zorganizowała Gminny Turniej Szachowy, który odbył się w Domu Kultury w Trepczy. Do turnieju zgłosiło się siedem szkół z Gminy Sanok i jedna szkoła z Gminy Bukowsko. Uczestnikami byli: Wojciech Łabaj, Kacper Karpiel, Filip Król ze Szkoły Podstawowej w Bukowsku, Marcel Skubisz ze Szkoły Podstawowej w Pisarowcach, Kacper Jastrzębski ze Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie, Kacper Poznar ze Szkoły Podstawowej w Falejówce, Kacper Gac ze Szkoły Podstawowej w Srogowie Górnym, Paweł Lewicki ze Szkoły Podstawowej w Strachocinie, Maciej Mąka ze Szkoły Podstawowej w Pakoszówce, Bartłomiej Sobolak ze Szkoły Podstawowej w Trepczy. Uczniowie grali systemem „każdy z każdym” po 10 minut runda. Wszyscy rozegrali 9 rund. W wyniku rywalizacji I miejsce zajął Wojciech Łabaj – Szkoła Podstawowa w Bukowsku, II miejsce – Kacper Karpiel – Szkoła Podstawowa w Bukowsku, III miejsce – Paweł Lewicki – Szkoła Podstawowa w Strachocinie. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek, dyplomy i nagrody, a pierwsze trzy miejsca puchary. Dla wszystkich turniej był na pewno nowym, ciekawym doświadczeniem.  

Turniej odbył się dzięki wsparciu i pomocy: Pani Wójt Gminy Sanok Anny Hałas, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Trepczy Marii Siedleckiej, Radnej Gminy Sanok Pani Bogusławy Kaczmarskiej, Pani Sędzi Elżbiety Stodolak, Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich z Trepczy Pani Monice Bartkowskiej, Radzie Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Trepczy na czele z Panią Przewodniczącą Beatą Sobolak.

Organizatorzy turnieju: Bogusława Kaczmarska, Mariusz Sumara, Małgorzata Zubel, Aneta Mąka.

Skip to content