Menu Zamknij

Kampania społeczna „Dobrze Cię widzieć”

15 października 2018r. została zainaugurowana przez Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro i Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską ogólnopolska kampania „Dobrze Cię widzieć”, której celem jest ochrona dzieci przed wypadkami na drogach.

Cieszy nas fakt, że uczniowie naszej szkoły jako pierwsi w gminie w dniu 17. 10. 2018r. przystąpili do akcji zorganizowanej przez Fundację Narodowy Dzień Życia i otrzymali z rąk Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego i pani Wójt Gminy Sanok Anny Hałas odblaskowe kamizelki.

W trakcie spotkania dzieci obejrzały film edukacyjny i wysłuchały pogadanki przeprowadzonej przez policjanta z KPP w Sanoku na temat konieczności noszenia elementów odblaskowych, które gwarantują widoczność i tym samym zapewniają bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły. Dodatkową atrakcją była dyskusja z maskotką Jackiem na temat bezpiecznych zachowań na drodze. Odblaskowe kamizelki noszone przez dzieci na pewno przydadzą się na co dzień, poprawią ich bezpieczeństwo i uchronią przed wypadkami.

Dekorację przygotowały: p. Magdalena Sabat i p. Bożena Zarzyka.

Skip to content