Menu Zamknij

Konkurs Halloween Project 2022

Zgodnie ze zwyczajem i tradycją angielską uczniowie naszej szkoły realizowali w październiku na lekcjach języka angielskiego projekty związane z Halloween (Świętem Duchów), a chętni uczniowie wzięli udział w tematycznym konkursie. Jak co roku uczestników było bardzo dużo, prac bardzo dużo i emocji także bardzo dużo, gdyż pomysły i wykonanie zachwyciły nas wszystkich niezmiennie, jak przy każdej poprzedniej edycji konkursu. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć piernikowe nietoperze i pająki, dyniowego ludzika a także wymyślne lampiony. Uczniowie wykorzystali nie tylko dary jesieni – czyli dynie, liście, jarzębinę, trawy, ale również użyli surowców wtórnych. Cieszymy się, że ta forma ekspresji wyzwala kreatywność i wzbudza pozytywne emocje, dlatego i tym razem nie zabrakło cukierków dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Trick or treat, treat or trick
Give us something good to eat!

Skip to content