Menu Zamknij

Konkurs plastyczny „Karta wielkanocna”

Zapraszamy do udziału w konkursie na „Kartkę Wielkanocną”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych, rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej oraz promowanie samodzielnej pracy twórczej dzieci.

Zadaniem jest wykonanie dowolną techniką plastyczną kartki wielkanocnej. Praca powinna być wykonana w formacie A5 na sztywnej kartce.

Prace powinny być wykonywane indywidualnie i samodzielnie. Organizator będzie oceniał prace w dwóch kategoriach wiekowych: – klasy I-III i klasy IV-VIII, biorąc pod uwagę staranność wykonania prac, oryginalność ujęcia tematu oraz zgodność z zakresem tematycznym konkursu.

Wykonane Kartki proszęprzynosić do 31 marca 2023 do p. Agnieszki Gajos.

Skip to content